Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-26, 22:26   #478
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Zbyt gęste włosy

Cytat:
Napisane przez Rainberry Pokaż wiadomość
Ja nawet punktu rosy nie sprawdzam, to się dezaktualizuje tutaj w 15 minut :/ Jeszcze ORS aloesowy jest bardzo fajny, choć odżywka do pary tragiczna. Ciężko znaleźć szampon bez soli, który by nie rozbił banku Możesz zerknąć na moje zdjęcie w jednym z powyższych postów i pomóc w typologii moich fal? Coś się ten post zgubił..
Ja nie pomogę w doborze kosmetyków i ja nie Klaudenc, ale moim zdaniem Twoje włosy stać na więcej Na zdjęciu wyglądają, jakby coś było nie tak z użytymi kosmetykami. Nie wiem czy za dużo emolientów czy humektantów, ale są trochę przyklapnięte, trochę mokro-tłuste. Moje też tak wyglądały na początku, jak zaczynałam o nie dbać. Pokazałabym Ci, ale niestety nie mam już zdjęć. Nic nie podpowiem, bo bardziej sobie radzę intuicyjnie, niż świadomie.
Myślę, że przy odpowiedniej długości i odpowiednio dobranych kosmetykach możesz z nich wyciągnąć 2b, bo tak jak mówiłam: moje też tak wyglądały, a wiem, że w zależności od cięcia zachowują się jak 2a albo 2b. Moje kręcą się najlepiej w długości do obojczyka, kiedy są ścięte na ostro. Krótkie mi się słabo kręciły, a długie kręcą się tylko na końcach.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/

Edytowane przez chabrymakiistokrotki
Czas edycji: 2017-09-26 o 22:30
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora