Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-27, 19:42   #170
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Bruised Pokaż wiadomość
Czasami Dzień Dziecka wypada we wrześniu


Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Pochwal się co zamówiłaś!



Ja ogółem mam takie doświadczenie z tymi świeżymi zapachami, które mają imitować zapach prania, lnu, swetrów itp. Szukam czegoś świeżego, ale subtelnego, a niestety czego nie spróbuję z 'fresh' w nazwie to po prostu wali proszkiem do prania.
Kremem Nivea pachniało mi Shea Butter YC



Ale cuda
Ukradłabym ten wosk pachnący herbatą

Wczoraj przejrzałam sobie sklepy internetowe i takie mam typy od YC do obwąchania: all is bright, linden tree, cherry blossom, viva havana, autumn glow, warm cashmere, coastal living, driftwood, flowers in the sun, garden by the sea, moonlight, peony, sea air. Testowałyście któreś z nich?
A właśnie roztapia się Lovely Kiku, zobaczymy co będzie.
Nie zaszalałam zbytnio tylko swieca Vintage Christmas z Coloniala i daylight z CC Pumpkin Patch , bo drugie zamowienie poszło na ŚZ

A dodatkowo Linden Tree to piękna lipa Viva Havana, to cos jak dymna wanilia -mega zapach !!! Driftwood to moja kolejna miłosc- spacer nad morze przez las

Cytat:
Napisane przez aniaprze Pokaż wiadomość
Ooo, robi wrażenie 😄

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------



A co ciekawego zamówiłaś? Jakieś nowości?
Na PW ,to co napisalam wyzej a na SZ : nowe Cheerfule , kadzidło z Milkow i sweet woods z classicka no i swieca kaszmirek

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Ja co chwile cos zmieniam,raz cos dodaje,raz cos wyrzucam😁
Na pewno biore Simple breeze CC,Vintage Christmas CC,Fresh mint KC,Vanilla orange GC,Chrunchy leaves GC i Crisp cotton Cheerfull i Cloud 9 i ktorąś pastylkę z McCalls😁


Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
wild iris i harbor mis z CC jest śliczne koniecznie wez jakiegos McCall`sa

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Jeszcze zastanawiam się nad Snowy cabin ChC i Juicy apple.
A Ty masz Dembi z Classica ten Oak moss and mint? Opisalabys go jakos?

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Mam , to jest własnie ta mietka,co ci pisałam

Snowy cabin jest podobno taki waniliowo, mietowo,mroźny a Freshed peeled mactinosh jest lepsze

Własnie palę vanilla lavender z Cheerfula i jest bardzo przyjemny i mocny zapach
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując