Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak założyć własną firmę?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-29, 08:02   #124
herex77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jak założyć własną firmę?

Zrób sobie trzy listy rzeczy, które chcesz osiągnąć: w ciągu roku, dwóch lat, pięciu lat, opcjonalnie (ale warto) jeszcze w ciągu dziesięciu lat. Może cię zdziwię, lecz to pomaga. <reklama> Od chwili, gdy to zrobiłem, zacząłem zauważać jak z każdym miesiącem mogę wykreślać rzeczy z listy. To dlatego, że robiąc taką listę musiałem podjąć decyzję o drodze, którą chciałem iść. Wtedy nie zastanawiasz się co robić, tylko idziesz. Kolejną rzeczą, jeśli już masz firmę i o ile jest to firma usługowa, jest jakaś reklama. Koleżanki dały już przykład skutecznego działania: facebook, olx, gumtree, koniecznie mapa google - dodaj tam własny punkt i powiedz znajomym, żeby pozytywnie go ocenili oraz skomentowali. Dalej, skoro masz już ruch, możesz zrobić badanie efektywności jak tutaj <reklama> Zakładam, że chcesz zatrudniać ludzi. Skoro tak, to trzeba ich szkolić w zakresie obsługi klienta i jakości pracy. Fajny sposób na zbudowanie sobie zaufania do pracowników, jeśli chciałabyś mieć sklep lub inny punkt sprzedaży, ale wolisz mieć na swoim miejscu kogoś innego, żebyś mogła sama zainwestować czas w coś jeszcze, żeby generować kolejne dochody. Dobry plan? Co myślicie?

Edytowane przez Dorotti666
Czas edycji: 2017-09-29 o 18:38
herex77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując