Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - USG & mocz
Wątek: USG & mocz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-03, 14:42   #5
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: USG & mocz

Cytat:
Napisane przez Anaxunamun Pokaż wiadomość
czy usg podbrzusza jest wstanie wykluczyc torbiele jajnikow i jakies powazniejsze choroby ukladu rozrodczego? A badanie moczu jest wstanie wykluczcy wszelkie infekcje ukladu moczowego i choroby? DZIEKUJE za wszystkie odpowiedzi bardzo mnie to ciekawi i wasze odpowiedzi rozwieja tysiac mysli w mojej glowie pozdrawiam
Jesli usg bylo robione pod katem kontroli jajnikow to badanie te moze w pewien sposow ocenic czy cos zlego dzieje sie z jajnikami. Jesli za pomoca tego badania oceniano np. pecherz to znaczy, ze lekarz na jajniki juz nie zwracal uwagi.

Badanie moczu, ktore opisalas, to badanie ogolne, ktore tez w jakims stopniu ocenia stan drog moczowych. Jesli nie ma bakteri to znaczy, ze nie ma infekcji.

Jesli badania sa prawidlowe to znaczy, ze jest wszystko ok, jesli cos sie nie podoba lekarzowi to wysyla na kolejne badania, ktore maja na celu okreslenie, gdzie lezy przyczyna problemu. Za pomoca jednego badania nie mozna postawic od razu diagnozy.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując