Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-04, 13:39   #71
śpiąca_królewna
Raczkowanie
 
Avatar śpiąca_królewna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: trudne miejsce, z nieakceptujacymi ludzmi
Wiadomości: 200
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ja myślałam że hipnoza to jakieś takie cuda że się nie jest świadomym i coś ci wmawiają. Chętnie bym się poddała hipnozie żeby bez obaw móc lecieć gdzieś samolotem Bardzo bym chciała ale narazie za bardzo się boję że może mnie nerwica dopaść i w ogóle.

Ja tak się zastanawiam co było przyczyną tego i nie wiem... lęk przed wymiotami stał się tak natrętny? Jestem pewna siebie, mam dość wysoką samoocenę Nie wiem czym to jest spowodowane.

Podobno czasem przyczyną są wysokie wymagania rodziców, surowe wychowanie albo brak akceptacji rówieśników. U mnie po części tak było. A taka hipnoza, jaką opisałaś, jest rzadka w Polsce . Ja bym się jedna trochę bała jej poddać, a Wy?
Podczas mojej sesji hipnozowej świadoma byłam w niewielkim stopniu. W zasadzie był to rodzaj transu.
__________________
Czemu nie mówisz przy niej nic?
Ona wciąż czeka, uwierz mi.
Przestań się skradać i poddaj się.
Na pewno wlaśnie tego chce.
Jeżeli kocha, to na zawsze,
Dla niej czas nie liczy się,
Więc na co czekasz, podejdź bliżej.
Zanim znowu zniknie gdzieś ...
śpiąca_królewna jest offline Zgłoś do moderatora