Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koty część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-11, 10:58   #1997
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedzi dziewczyny.

Kot nie wyraża na razie zestresowania nawet jak pies na nia szczeka (zapraszając do zabawy heh) po prostu patrzy na niego z pogarda i nawet sie nie ruszy.
Raz nawet sama z siebie podeszła do szyby i pancela w nia, zeby pies sie odwrócił

Ona w ogóle nie boi die dźwięków czy ruchów, myślałam, ze moze jest głucha czy cos, ale nie :p

Do tego nie mruczy. Jak przyłożę ucho do jej buzi to cos tam słychać... ale ledwo.
I czasami miauczy bez dźwięku. To akurat mnie zastanawia.

Można jakoś samemu jak najbardziej precyzyjnie określić wiek kota? Na razie cieżko bo wazy kilo jedynie wiec domyślcie sie same kości :/ do tego białe futro grube i posklejane. Myłam ja chusteczkami , ale słabo to wyszło
Kotka moich rodziców w ogóle nie miauczy i ma tak od małego. Mruczy, jak ma powód to warczy, ale nie "używa" miauczenia. Jest zdrowa.
Sama raczej nie określisz precyzyjnie kociego wieku, ba, nawet wet nie zawsze to potrafi, jeśli kot jest z tzw.przeszłością i np.nie ma części zębów.
Futro porządnie wyczesz, jak kot jest zdrowy i dasz mu czas na ogarnięcie się, to sam się domyje (oczywiście pod warunkiem, że nie jest utytłany jakimś olejem czy inną niepożądaną substancją).

Ja wymiękam przy fochach Grubaśnicy - już miałam nadzieję, że uda się ją przestawić na mokre, ale niee, przez kilka dni jadła, ale znudziło się takie żarcie. Nad suchym też marudzi (właściwie trzeba pannę głaskać podczas karmienia, wtedy siedzi i je; a nie możemy zostawiać karmy na cały dzień, bo jej kolega, który ma nawyki zwierzaka ze schronu, pożre wszystko i w każdej ilości).

Edytowane przez 201803090921
Czas edycji: 2017-10-11 o 11:04
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując