Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-12, 19:45   #328
gniazdko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 119
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Pierwsza rzecz, te panie są umalowane, a ja nie. Myślę, że to też poprawia, zmienia kontrast nieco (podkreśla oczy, usta, sprawia, że ktoś jest wyraźny).

-Nie mogłabym założyć tych pasteli LSp, zwłaszcza pudrowego, ciepłego różu i bladej zieleni
-TSu chyba okej, ale mam wątpliwości co do tego błękitu. No i nie wiem, czy taka szminka...
- LSu wszystko pięknie, poza szarym beżem przy twarzy i tym kremowym żółtym, brr. Ale szminka by się chyba nadała.
- Nie wiem, co z DW. Mocny żółty na pewno, myślę, że te zielenie też bym uniosła. I szminkę, bo jest lekko zgaszona? Nie mam pojęcia, jak intensywny niebieski. Ale ja raczej nie skłaniam się ku DW, bo bardzo ciemne szminki są nie najlepszym wyborem chyba dla mnie.
-SSu absolutnie nie. Ten bordo fiolet SSu to jeden z najgorszych kolorów, jakie mogłabym założyć.
- Z DA mogłabym pewnie założyć ten bordo, ale też nie wiem, czy nie byłby za ciemny; ewentualnie ten nieco przybrudzony żółty. A szminka zbyt brązowa wg mnie. No i w tej palecie znajduje się musztardowy, w którym wyglądam szczególnie tragicznie, no i ten najgorszy rodzaj zieleni, czyli ciepła, ciemna, trawiasta zieleń. Jak noszę zieleń, to bardziej zimową, bo w niej mi najlepiej.

W zasadzie, to chyba jestem żadnym typem.
- nie jestem Soft >> gaszą mnie przytłumione kolory
- nie jestem Bright >> ponoć gaszą mnie za mocne
- nie jestem True >> w żadnej z palet True nie wyglądam dobrze
- nie jestem Dark >> DW za ciemna, DA zbyt zgaszona

- nie jestem Zimą i Latem >> za ciepła
- nie jestem Jesienią >> za zimna (widać po pasujących mi kolorach)
- nie jestem Wiosną, bo LSp za jasna, BSp ponoć zbyt intensywna, TSp za ciepła.

Chociaż najwięcej mam wspólnego w moim odczuciu z paletami DW i BSp.

Edytowane przez gniazdko
Czas edycji: 2017-10-12 o 19:53
gniazdko jest offline Zgłoś do moderatora