Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-22, 16:35   #46
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!

Mnie i męża połączyła właśnie miłość do sportu,a wiadomo,że sport to zdrowie. Zaszczepiliśmy też córci bakcyla aktywności fizycznej i od małego jeździ z nami na narty,chodzimy wspólnie na siłownię,basen. Jako instruktorzy fitness,prowadzimy zdrowy tryb życia,łącząc ruch ze zdrowym odżywianiem.
Ale miłość przejawia się też w inny sposób...Gdy ostatnio bardzo chorowała moja mama,to tak na prawdę chorowała z nią cała rodzina.Całe nasze życie zostało podporządkowane chorobie mamy.Było i jest ciężko,mama powoli dochodzi do zdrowia,a ja wiem,że wytrzymałam to wszystko tylko dzięki wsparciu i pomocy męża.Zdał ten egzamin z życia na szóstkę.Oboje latem zrezygnowaliśmy ze wszystkich planów wakacyjnych i spędzaliśmy większość czasu w szpitalu,przy mamie.Jeździł do niej nawet w środku nocy,gdy była przekonana,że umiera i nas wzywała.Woził ją na SOR i czekał z nią po kilka godzin w kolejce,chociaż następnego dnia ran musiał wstać do pracy,

Jesteśmy razem w zdrowiu i w chorobie,mogąc liczyć na siebie wzajemnie i u nas właśnie tak przejawia się łączenie miłości ze zdrowiem
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora