Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PM 2018 cz.8
Wątek: PM 2018 cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-27, 09:31   #3929
sunshine_25
Rozeznanie
 
Avatar sunshine_25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Kent, UK
Wiadomości: 679
Dot.: PM 2018 cz.8

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
A ja zastanawiam się nad trenem. Z jednej strony chce bardzo i zamówiłam z Ale do marca muszę się zdecydować. Zastanawiam się czy nie pobrudzi się i jak się go podepnie to czy nie będzie widać brudu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość

Ja mierzyłam suknię z pięknym trenem, z ułożonym w trójkąt motywem koronki, wygląda to pięknie, ale ja rezygnuję. Ani trochę mi się nie podoba podpinanie tego, a w zamian za długi tren wezmę długi welon. Mierzyłam krótkie i wyglądam w nich jak Maryja w jasełkach, nie pasują mi w ogóle.
Suknia ktora kupilam ma tren ale w Madonnie powiedzieli ze mozna go usunac, i chce jeszcze wyciac warstwe tiulu bo wg mnie dol sukni jest troche za szeroki, ma za duzo warstw. Dodali cene zmiany tej spodnicy do ceny sukni.

Ale teraz juz nie wiem czy chce ten tren usuwac czy nie. Mega mi sie podoba na zdjeciach jak jest rozlozony i na wejscie do kosciola ale nie wiem czy jak go podepne to nie zrobi mi sie dupa jak u kaczki

Moze poprostu lepiej kupic dlugi welon? W Madonnie zwykly, prosty welon 2,5m maja za 250zl. Moze to lepsze zamiast trenu?
__________________
01.01.2009
22.12.2016
23.06.2018
sunshine_25 jest offline Zgłoś do moderatora