Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Języki obce to nasza pasja i sposób na życie (cz. IV)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-31, 22:04   #10
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: Języki obce to nasza pasja i sposób na życie (cz. IV)

Melduję się i ja. Fajnie zajrzeć do pierwszej i drugiej odsłony i zobaczyć swoje wpisy. Szkoda, że się nie wywiązałam ze swoich ówczesnych planów, bo już dawno śmigałabym w kilku językach

Cytat:
Napisane przez ktrznn Pokaż wiadomość
a ja tak się zastanawiam czy jest tu ktoś kto nie myśli o nauce języków stereotypowo.

bo jak czytam te wszystkie komentarze negujące B1 Kotarskiego w pół roku, ''sprowadzające na ziemie'' itd. to nic nie mając do takich opinii zastanawiam czy wszyscy tu tak mają.

na pewno nie każdy ma wystarczająco dużo czasu, energii, motywacji i czego tam jeszcze trzeba (dyskusyjne), a ja nie przyszłam tu się chwalić i nie chciałabym wszczynać dyskusji z niedowiarkami. tak tylko pytam
Nie wszyscy, nie wszyscy - ze mną możesz o Kotarskim i jego B1 w pół roku pogadać A tak serio to nie wierzę w magię, nie wierzę w cud, ale wierzę w ciężką pracę i efektywne metody nauczania - niekoniecznie te mega standardowe, które wszyscy powielają. A Kotarski właśnie pod nos podkłada fajne wskazówki, które ułatwiają naukę i czynią ją jeszcze bardziej skuteczną.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Jak zbieramy polecane do linków to z YT do włoskiego na pewno Italiano Automatico i Learn Italian with Lucretzia, a do hiszpańskiego Espanol Automatico. Do francuskiego -Learn French with Vincent, Learn French with Alexa, Parapluie French.
To ja do hiszpańskiego dorzucam z YouTube - sokayka. Fajnie się dziewczyny słucha. Co prawda poza hiszpańskim jest też taniec, ale sporo hiszpańskiego mimo wszystko się u niej znajdzie
Esency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując