Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starania o dzidzię od 2018 roku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-23, 09:42   #1575
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Bry[emoji4]

Witam nowe staraczki[emoji11]

Ciasteczko nie łam się[emoji11] moja szwagietka i przyjaciółka mają PCOS i obydwie są mamami podwójnie. I Tobie się uda[emoji110]

Dziewczyny to normalne, ze ma się obawy przed ciążą. Ja dochodziłam nawet do wniosku, ze jednak nie chcę mieć dzieci[emoji6] teraz czasem myślę, zeby córkę zostawić jedynaczką bo nie wiem jak ogarnę bobasa i bunt 3latka[emoji33] ale też nie ma nic piękniejszego niż macierzyństwo i to nas chyba napędza[emoji4]

Co do figury w ciąży to ja się za bardzo nie przejmowalam szczerze powiedziawszy. Niestety prawda jest taka, że tylko procent dziewczyn ma zgrabną piłeczkę a z tyłu liceum... Większość staje się wielorybami w różnych rozmiarach[emoji23] przytyłam 20kg i po 3mcach bylam już znowu w swojej wadze sprzed ciąży[emoji6] na pojawienie się rozstępów też nie mamy wpływu więc po co się przejmować[emoji6]

Lewatywa nie jest obowiązkowa teraz. W niektórych szpitalach proponują przed porodem, albo mozna zrobić samemu ( raczej z czyjąś pomocą).


Udanego dnia dziewczyny[emoji11] [emoji274]
Ja też przytyłam 20 kg [emoji85] też szybciutko mi spadło bez wysiłku. I powiem szczerze, że nie czułam się jak wieloryb, wszyscy mówili że nie widać z tyłu że jestem w ciąży. Ale ja mam180 wzrostu to jakoś to się rozłożylo [emoji4] uniknelam też rozstępów.

W szpitalu dostałam czopki [emoji3]

Ja przed urodzeniem dziecka nie trzymałam nigdy niemowlaka na rekach a co dopiero noworodka [emoji23] ale jakoś poszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora