Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-24, 12:11   #4045
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A w niektórych sklepach dają promo 5% albo 10%, a w większości sklepów z tego co widzę, dają powyżej 15%, ale tylko na kilka jakichś nędznych produktów i jeszcze robią z tego nie wiadomo jakie święto, że niby mega okazja. Tak wygląda wielki czarny piątek po polsku. Duży szacun, jak któryś sklep oferuje 25 czy 30% na cały asortyment, bez oszukiwania, wiecej nie ma co się spodziewać.

Na Twoim miejscu bym im to wygarnęła i jeszcze lepiej mieć zrzuty ekranów z poprzednimi cenami.

Ja jestem zniesmaczona póki co Wispolem, czekam od wtorku na wysyłkę, dziś do nich napisałam skoro świt, co z zamówieniem i zero odpowiedzi, a deklarują wysyłkę do dwóch dni. Dobrze, że to nic pilnego, ale niepokoję się i nie lubię takiego traktowania, zero odpowiedzi, informacji, to źle wróży.

Poza tym kupiłam kurtkę i bluzę w Diverse (uwielbiam ten sklep, jeszcze mnie nie zawiedli nigdy) i kupiłam dywan na komforcie za 43% ceny, ale tego sklepu nie znam i nie wiem, jak im idzie sprzedaż wysyłkowa, więc też mam stresa, że coś pójdzie nie tak.
Ja za to nie zrobiłam zakupów w pigmencie bo nie wiem czemu nie wchodził mi e-mail i nie mogłam się zalogować. Dobrze wszystko wpisałam a wyskakiwał mi błąd. To się wkurzyłam i zamówiłam w natinati i wyszło mi nawet taniej, tylko nie zamówiłam peelingu bo nie mieli tego co chciałam.
Dodatkwo w nati był rabat na moje ulubione Kivvi więc się skusiłam jeszcze na żel pod prysznic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora