Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-18, 16:10   #292
Etolie
Raczkowanie
 
Avatar Etolie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 147
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Pomóżcie kochane!!!!
Muszę napisać kolejny list do Tru.
Od ponad miesiąca dopominam się o mój zestaw Fatale. Ciągle mi odpisują, że mam poczekać jeszcz 14 dni. Ostatnio mi napisali, że jeśli do 17 czerwca nie otrzymam przesyłki - wyśla mi jeszcze raz lub zwrócą kasę.
Nie dostałam zestawu do dzisiaj.
Dzięki pomocy Sernite, napisałam im dzisiaj, że obiecali ponowwną wysyłkę lub zwrot pieniędzy. A tu ten sam tekst: daj nam dwa tygodnie itd
Dear Madam,
Thank you for your e-mail and we are sorry to learn your order has still to arrive.
Please kindly wait until 28th June whilst we try to trace the parcel through the parcel services. Please note that because the trace is a much more involved process than simply tracking a parcel, it takes at least 7 days for the trace to be completed.
If you still have not received the order by that date, please let us know and we will either re-ship or refund for your order according to your preference.
Please accept our sincere apologies for any inconvenience and if you have any further queries, please feel free to contact us again.
Your Sincerely,
Zenny

Taż mi ręce opadły. Dostałam to samo już dwa razy, ciągle tylko zminiają datę.
CO ROBIĆ????
Pomóżcie napisać mi list o "groźniejszej" tresci, bo te grzeczności nie działąją.
Durne Żółtki.

Guarano, pisałaś do nich, że chcesz zwrot pieniędzy, czy żeby wysłali jeszcze raz?
Etolie jest offline Zgłoś do moderatora