Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terminacja ciąży cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-30, 18:35   #4308
gynvael
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 202
Dot.: Terminacja ciąży cz.2

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Bylam dzis u lekarza. Malutkiej serduszko wciąż mocno bije (a obojetnie jak okrutnie to brzmi, w tej sytuacji ja juz sie modlilam tylko o to by tak nie bylo) Macha rączkami i nóżkami i ma już prawie 6cm. Ale okrutna diagnoza się wciąż tylko potwierdza, obrzęk ogólny bardzo duży, lekarz zdziwiony że serce jeszcze bije. Możemy robić teraz biopsje kosmówki i na jej podstawie dostać skierowanie na terminacje. Ale możemy też czekać i usilnie liczyć na to, że Maluszek odejdzie sam. Lekarz jest zdania, że jak się spotkamy za 2 tygodnie to serduszko już naprawdę raczej nie będzie bić, bo obrzęk jest spory. Chciałabym bardzo, żeby to się stało niezależnie od nas. I jak najszybciej, bo ten Maluch się już tylko męczy. Nic, czekamy. Biopsje pewnie spróbujemy w przyszłym tygodniu zrobić, by jakby co mieć papier, ale bardzo chcemy, by ominęła nas ta okropna decyzja.
Nie wiem w jakim wieku jest Twój maluszek ale u mojej córeczki przy uogolnionym obrzęku serduszko przestało bić w 14 tygodniu... mniej wieciej tydzień po biopsji kosmówki. Dowiedziałam o tym w tym samym dniu kiedy odebrałam wyniki i okazało się że mój maluszek ma ZD.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gynvael jest offline Zgłoś do moderatora