Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-19, 11:39   #851
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Tak samo mam na ciele, więc nic to nie da. Ale postaram się go wykończyć, bądź oddam mamie (pewnie ta druga opcja idzie w rachubę).
Na ciele też ??? To faktycznie lepiej nie używać wcale

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość

Nie podoba mi się zakonserwowanie cała gama parabenów, zwłaszcza, że po nich jest jeszcze nawilżający olejek jojoba- czyli albo olejku jest tylko kapka albo sporo parabenów. Te niestety mogą podrażniać, straszono nawet, że powodują raka...

Prosze Estelle o sprawdzenie
Wszytko się zgadza a parabenami to nie przejmowałabym się za bardzo, chyba, że ktoś ma po nich podrażnienie. Są na swoim miejscu, na końcu składu, takie ilości nie powinny zbytnio szkodzić.
Zastanawia mnie tylko trochę ten olejek jojoba - wygląda raczej jak pomyłka w druku śmiesznie tak na końcu i to w dodatku po takiej dawce zielsk i innych cudów z przodu...
Skład ładnie przemyślany, wszystko pięnie a tu nagle ten... jojoba [nie tam gdzie trzeba ]

Cytat:
Napisane przez Paulinka:D
ApHOGEE Keratin & Green Tea Restructurizer

Ingredients:
Water, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk, Green Tea (Camellia Sinensis) Extract, Glycine Alanine, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Cetrimonium Chloride, PVP, Citric Acid, Fragrance, FD&C Red #40, D&C Green #5, FD&C Yellow #6.
Z "umkniętych" składów
Krótko mówiąc - jest tu czym restrukturyzować włosy, bo świetnie nadają się do tego jedwab i keratyna, dodatkowo ekstrakt z zielonej herbaty - antyoksydant, działa przeciwzapalnie, wzmacnia włosy.
Glycine - to składnik o działaniu odżywczym
Glycine, Alanine, PVP - działają antystatycznie [PVP dodatkowo ma właściwości utrwalające fryzurę].
Idealna na odżywkę bez spłukiwania
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora