Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Psy- cz. VI
Wątek: Psy- cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-02, 21:15   #4
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Dzięki. Wiesz, to była moja pierwsza, tak osobista i bolesna strata. 3 lata temu uśpiłam roczną króliczycę (nie było mnie przy tym) , też bardzo bolało (boli nadal) , ale On był ze mną 12, 5 roku.

Płakałam po wielu zwierzętach, swoich i nie swoich, ale to co przeżyłam w ostatnim tygodniu- nie do opisania.

Dawno mnie na wątku nie było, tutaj pewnie też Wam odeszli przyjaciele.

Bałam się, jak dam radę w pracy. Porozmawiałam trochę z ludźmi i okazało się, że sporo osób nawet było na zwolnieniach, bo nie mogli sobie poradzić
Ja zawsze byłam pewna, że umrę.

Ostatnio szukałam mieszkania- wszystko pod psy, na parterze, wyjście na ogród itd. Jakoś wszystko straciło sens

Przez to co się stało, doceniłam tak wiele rzeczy z mamą, że był to dla nas szok: ciągły pośpiech, bieg za rzeczami mało istotnymi, przez ten tydzień spędziłam z mamą tyle czasu co przez chyba kilka m-cy. Naprawdę. Codziennie tylko mijanka w pomieszczeniach, zamiana paru słów i to wszystko...

Od tamtej niedzieli jem tylko w pracy 1 parówkę i rzodkiewki, które moje psy jadły ze mną... Jakoś tylko to mogłam. Czułam taki ścisk w ciele... Ciężko

Ogromnie Ci współczuję straty przyjaciela. Widać jak bardzo byłaś z nim związana. Popłakałam się czytając Twoje posty. Jest mi bardzo przykro, wiem że to bardzo, bardzo boli. Przypomniała mi się szybka śmierć (po 1,5 tygodniu choroby) mojego poprzedniego psa, długo nie mogłam się pozbierać, dlatego trzymaj się mocno bo trudny czas przed Tobą
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując