Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-04, 21:11   #81
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Mój mi przespał Belfra na kolanach ( bo wczoraj nie udało nam się oglądnać) czyli z 40 min i dwie godziny na spacerze.

Ja codziennie w niego wierzę i czekam zawsze na piękną noc.
:modlisie:

Kupiłam mu nasivin... Może chociaż troszeczkę mu pomoże w oddychaniu... Jutro lekarz, muszę sprawdzić czy nie ma spuchnietego gardła.

No i kupiłam sobie super sukienkę zobaczyłam ja w sklepie z używana odzieżą. Ale w takim z firmowym i naprawdę wyselekcjowanymi rzeczami. Mały i fajny. Widać że babka lubi mode. No nic widziałam ja w piątek i mi siedziała w głowie fajna na Święta i imprezę... Tyle że to 36, i bałam się że będzie się podnosić na biodrach i w efekcie będzie za krótka... Ale już wymyśliłam sobie stylizacje...
Poszłam, zmierzyłam i jest prawie idealna mogła by być na dole odrobinkę większa.

Szkoda że apka płata figle i nie mogę wam pokazać. Nowa z metkami z New Look-a za 40 zł. Aha no i idealna do KP.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że trafiłaś na taką fajną sukienkę! Zdrówka dla Hugo! I niech te piękne noce nadejdą lada chwila

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Wiki dzis jak zasnęła o 10 obudziła się o 13 dlaczego ona tyle śpi tylko na dworze a ja marzne. Od wczoraj gardło mnie boli i ratuje się herbatą z cytryną i miodem.
Zdrówka!

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Sill
Zdrówka dla Was. Ja znów przekładam środowe szczepienie, jakoś mam w nosie że jestem z tym w plecy... Trudno.
A choroba w domu to też przeciwwskazanie...

Koniecznie napisz jak ta kurtka
Dzięki A ile szczepień już mieliście?

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Siil zdrówka dla Was[emoji846]
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdrówka dla Was i dzieciaczków! Mnie też od wczoraj gardło boli właśnie mnie darietta natchnęła do zrobienia herbatki
Zdrówka Jon!

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o obroty, to u nas na brzuch przez prawe ramię zaczął się obracać zaraz po skończeniu 4. miesiąca. Przez lewe obraca się od tygodnia gdzieś, a od wczoraj już bardzo sprawnie i wychodzi mu za każdym razem właściwie. Na plecy póki co obraca się tylko przez lewe ramię, ale nie wiem, na ile to świadome. Ma takie dni, że obraca się ciągle na plecy, a potem jakby zapomina. Obraca się za to w poziomie w okół własnej osi, w obie strony, na plecach i na brzuchu. Chyba trochę pełza, bo czasem jak wyjdę do kuchni czy łazienki to znajduję go przy oddalonej zabawce albo poza matą. Ale nie złapałam go na gorącym uczynku, tylko pupę widziałam jak zadziera śmiesznie. A i jak leży na brzuchu to często podnosi i ręce i nogi jak w tunelu aerodynamicznym. Nogi i stopy widzi i łapie za nie, ale nie wkłada do buzi i nie ciągnie w ogóle. Podrywa głowę w każdej pozycji i trzyma ją sztywno (teściowa ostatnio rzuciła do niego, że jest sztywniak, to się rozpłakał ile pary w płucach ). Kładzie sobie rączki na kolanach często. Uśmiechy rozdaje na wszystkie strony świata i chichra w jak mu wyjmujemy ręce z rękawów i bierzemy nogi do żabki. [emoji169][emoji170][emoji171]

Daliśmy mu ostatnio jabłka do spróbowania, czubeczek łyżeczki. Bardziej go ta łyżeczka intrygowała, chociaż dostaje tak leki, dostawał tak mleko. Następnego dnia nie chciał, polizał łyżeczkę i tyle. Skoro nie jest zainteresowany, spróbujemy za jakiś czas.

Aaa i jeszcze. Sill ja bym przełożyła szczepienie. Z resztą my też czekamy w związku z moim katarem, który nie miał końca. Daję sobie bufor 2 tygodni. Masz może pdf W głębi kontinuum? Nie czytałam, a ceny ma zawrotne. Napisałam list do Mikołaja o Juula, bo miałam pożyczone, a jednak chciałbym swoje, żeby móc wrócić. Teraz czytam Księgę rodzicielstwa bliskości, bo do tego stylu wychowania chyba mi najbliżej, ale po raz kolejny przekonuję się, że Seare'owie nie dla mnie. Nie mogę znieść ich nadęcia.

I na koniec Serialomaniaczki polecam mini dokumentalny serial Netflix The Keepers. Mocny.
Ale pięknie, brawa dla J. za wszystkie umiejętności!
Które szczepienia już mieliście?
W głębi kontinuum mam, dawaj maila na priv, to Ci prześlę Tylko to trzeba z przymrużeniem oka czytać, ja od tej książki zaczynałam i w pewnym momencie prawie się popłakałam z wyrzutów sumienia, że jestem złą matką bo moje dziecko płacze = daje mu za mało bliskości [emoji14] Searsów nie czytałam, ale jakoś mnie nie ciągnie. Ostatnio kupiłam Małgorzatę Musiał Dobra relacja i Cohena Rodzicielstwo przez zabawę, ale na razie czytam Juula [emoji14]
Dzięki za polecenie serialu, spojrzę

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku Chciałam w starym pocytować i blada. Dzięki za życzenia zdrowia - gorączki na szczęście nie mam tylko katar i ból gardła. Zrobię sobie dzisiaj inhalację. Spacery ciężko mi odpuścić bo Bartek nie sypia tyle w domu co na dworze. A dzisiaj jeszcze tak ładnie było i 9,5km pykło..

Bartosz dzisiaj pierwszy raz obrócił się sam na brzuszek. Jak już raz poszło - tak teraz ciągle się przekręca w każdym możliwym miejscu.
Zdrówka Agg_s! Brawo dla Bartusia!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Dzisiaj byliśmy w bawialni a potem pojechaliśmy po dywan. W koncu mi wygodnie leżeć przy Klaudii. Zrobiłam tez przewrót w przód
Fajnie, że udało się kupić dywan

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Widzę postępy ze leżąc na brzuchu łapie w końcu zabawki.
Brawo dla Pestki!

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Byliśmy w oplu i Peugeocie, oglądaliśmy Opla grandland, crossland i zafirę. Z tych trzech to grandland. Ale w Peugeocie oglądaliśmy suva 5008 i narazie wygrywa zobaczymy co bedzie dalej :p
Kciuki za dobry wybór
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora