Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-06, 12:26   #4317
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.10

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, meldujcie sie, co u Was?



Quinny Zapp Flex Plus, kolor grafit-rozowy
Moderna Wiedziałam też nim się zachwycałam w sklepie i pewnie gdyby była dziewczynka na niego bym się zdecydowała

zawsze marzył mi się stokke ale są bardzo drogie (ostatnio było -15% na wózki przy okazji czarnego piątku) ... choć mama powiedziała że kupi mi taki jak będę chcieć i mam nie patrzeć ile kosztuje jako wdzięczność za to że jak mogłam to im pomagałam tak więc mam niezły orzech do zgryzienia bo w sumie można by było na coś innego kasę przeznaczyć patrzę na olx i używka albo znalazłam właśnie stelaż powystawowy + u jakiejś laski gondola niby użyta dwa razy i wychodzi w cenie quinny modda w którym jestem też zakochana i się zastanawiam nad nim ale tym razem całość w wersji czarnej.
Choć o stokke myślę tylko o głębokim bo ten quinny zapp w wersji spacerowej z pewnością bym wzięła.

My mieszkamy na wsi niby już są chodniki ale jest dużo dróg które nie są zrobione żeby na spacerek iść czy na stawy czy do lasu więc potrzebuję jakiegoś solidniejszego niż zapp.

ja w tej ciąży na nic nie jestem zdecydowana

nawet jeszcze żadnych ciuszków nie kupiłam dla malucha

póki co mam podkłady, wkładki, nakładki do karmienia, itp. bardziej dla siebie

w sumie dla bobasa muszę kupić tylko fotelik, wózek, sam przewijak i ciuszki

o kłamię! kupiłam podczas czarnego piątku kocyk dla małego i była znowu wielka wojna Aniela niby nie zazdrosna ale co do czego przychodzi to masakra histeria ryk itp. coś czuję że będzie bardzo ciężko na początku

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Demeter tak ja już dawno kupiłam prezenty właściwie pierwsze w październiku ja też robię tylko dla dzieciaczków ale przez to że rozłożyłam w czasie są też troszkę droższe aniżeli początkowo zakładałam.

Anielka - dostała dziś wymarzone tipi (które już dawno miało stanąć u niej w pokoju ale z braku funduszy się nie znalazło i tak stwierdziłam że to będzie świetny prezent od Mikołaja czy choinkę a też było dawno planowane do pokoju) i drewniane domino
na gwiazdkę dostanie od nas kredki bambino z biedronki zegarek który wczoraj udało mi się dorwać w biedronce z elzą huśtawkę do pokoju (historia podobna jak z tipi miało być kiedyś) i zestaw ciastoliny 20 tubek w jedne paczce na allegro udało mi się dorwać (kiedyś były paki po 24 sztuki ale już nie ma bu)

bratanicy - kupiłam wózek (tyle razy słyszałam: ciocia kupisz mi taki więc już się nie zastanawiałam i kupiłam ten wózeczek dla niej)

bratanka - jeden prezent mam na gwiazdkę dwa małe zestawy lego plus pudełko w kształcie klocka lego do przechowywania klocków szukam jeszcze czegoś na urodziny bo ma 28

siostrzeńca - samochód z brudera

pozostał tylko syn od tż siostry ale tu chyba rozwiązanie będzie leży i kurzy nam się konsola to ją mu damy

a dla tż skarpetki z napisem SUPER KONKUBENT
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując