Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-07, 09:53   #2014
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Armara Pokaż wiadomość
Ja przed chwilą zrobiłam mani przy użyciu bazy i topu z Reformy i mam bardzo mieszane uczucia. Co do bazy to jak się utrzyma dwa tygodnie to będzie ok, maluje się nią dobrze, chociaż nie wykluczone, że wrócę do NN (po raz kolejny), bo nią mi się najlepiej maluje. Natomiast top ... fakt, pazury świecą się jak psu jajca, ale to jest tak gęsty glut, że najpierw muszę ściągnąć czubkiem paznokcia top na pazur, i wtedy go rozprowadzać. Poziomuje się ok, utwardzałam go na wszelki wypadek dłużej, natomiast ta konsystencja to tak nie bardzo. Myślałam że proteina i hardi są gęste, ale one są jak woda w porównaniu z tym glutem. Postaram się go zużyć, i pewnie to szybko pójdzie, bo używanie go na pewno nie jest ekonomiczne. W ogóle odkąd bawię się hybrydami, to w tym czasie nie zużyłam do końca ani jeden bazy, fakt, miałam krótki przerywnik na bazę z semilaca i proteinę, ale to dosłownie kilka użyć, a tak to męczyłam cały czas małą buteleczkę z NN. A topy w tym samym czasie zużyłam trzy.

Teraz jak piszę na klawiaturze to czuję że ten top bardzo usztywnia pazur, czuję te warstwy na paznokciu, podobnie jak miałam z proteiną, a o dziwo nie mam tego jak dam nawet 2 warstwy hardi.

Ja cover z reformy nie ściągam tylko uzupełniam a paznokci dosyć długo już nie skracałam także mam ta bazę conajmniej 3 miesiące na paznokciach i nawet nie jest nigdzie zapowietrzona, co przy proteinie nie miało miejsca. Mnie sie nią buduje super. Co do topu to Top blitz jest gesty, czytałam narzekania na niego choć przy opisie produktu pisze że ma gęsta konsystencje, dla mnie jest wygodny, nie ma możliwości żeby spłynął na skorki, No ale mój to nie glut może trafiła mi sie jakaś lepsza butelka. Drugiej butelki nie kupie ze względu na to że po dwóch tygodniach ten Top u mnie matowieje trochę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2017-12-07 o 09:57
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując