Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaka sieć komórkowa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-21, 11:30   #141
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Jaka sieć komórkowa?

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;79756281]To już nie te czasy, że tylko we własnej sieci ma się taniej niż do reszty. Od kilku lat nie ma takich ofert. Ja mam t-Mobile a mój mąż Orange i nie przyszło nam do głowy zmieniać, bo to żadna różnica. Może któreś z nas się przeniesie jeśli będzie fajna oferta na dwa numery, ale tylko po to.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------




Moj TŻ ma abonament za około 30 zł w Orange, mój tato ma też za około 30 zł w T-Mobile. Oboje mają nielimitowane rozmowy, nielimitowane sms/mms i 10gb internetu.
Porównań oferty w sieci, kto, co i za ile oferuje. Sensownego telefonu w tej cenie abonamenty nie dostaniesz



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

No juz niby nie te czasy, ze polaczenia do innej sieci sa drozsze, ale jednak majac na karte czy w MiX w Playu tak wlasnie jest. Nie zmienie sieci, bo u mnie cala rodzina tez ma w Playu w tym kilka bliskich mi osob ktore na pewno nie przejda ani na abonament ani do innej sieci, a nie chce by one mialy drozej. Telefon mam jeszcze sprawby, mam nadzieje, ze jeszcze z rok mi posluzy,a potem sama cos kupie na wlasna reke.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując