Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-02, 08:09   #2386
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Masz na myśli booster Pore Flush KLIK, serum Pore Control KLIK i finisher Matt 12?
Używam 2 pierwszych, do finishera jakoś nie mogę się zebrać.

Booster Pore Flush nakładam zaraz po wodzie termalnej Uriage. Ma specyficzny gorzki zapach, nie zostawia warstwy, nie lepi się, ale że ma emulgator i tensyd Isoceteth-20, to niestety może się trochę pienić, zwłaszcza psiknięty na jeszcze nie odparowaną wodę termalną.

Serum Pore Control jest lejące i lekkie, w skali lepienia to tak 1\5. Na mojej cerze nadaje się jako ostatni krok, nie jest za lekkie ani za ciężkie. Robię ostatnio porównania z mleczkiem Kuramoto, którego odlewkę dostałam od kasimagdy (mleczko to jest produktem all-in-one, a więc nie nakierowanym stricte na przetłuszczanie i duże pory) i nie widzę zbytniej różnicy jeśli chodzi o przetłuszczanie się, więc jakichś cudownych efektów w tej materii brak.
Mam ostatnio mało zaskórników otwartych, głównie w strefie T i gromadzą się wolniej niż kiedyś, ale sądzę, że to zasługa kilku czynników. Bardzo przykładam się do regularnego i częstego usuwania sebum bibułkami (kiedyś sięgałam po nie o wiele rzadziej, a jak spędzałam cały dzień w domu, to czasami w ogóle, bo mi się nie chciało oglądać mojej tłustej gęby w lusterku). Testuję ostatnio przeróżne bibułki, więc niedługo zostanę samozwańczym espertem w tym temacie Po drugie przykładam się też do rytuałów oczyszczania tzn nie odpuszczam nigdy etapu demakijażu olejkiem (na parafinie), chociaż mało mam na sobie makijażu tzn tylko puder matujący, tusz i róż.

Z setu NIOD otworzyłam na razie tylko Hydration Vaccine KLIK i cóż, nie jest to produkt dla mnie tzn nie dla cery z bardzo małą potrzebą okluzji. Co zresztą nie dziwi, jak się spojrzy na skład. Bardzo czuć tę jedwabistą suchą silikonowatość, na którą moja skóra reaguje po kwadransie wzmożonym przetłuszczaniem. Nie wiem, może spróbuję po basenie, ale nie sądzę, że polubię ten kosmetyk
Ja zamówiłam ten set:
DECIEM
Hylamide Set 1 (Black Friday 2017)
Hylamide-Subq Anti-Age - 30ml
(1 in each, 1 in total)
Hylamide-Subq Eyes - 15ml
(1 in each, 1 in total)
Hylamide-High Efficiency Face Cleaner - 120ml
(1 in each, 1 in total)
Hylamide-HA Blur - 30ml
(1 in each, 1 in total)




W sumie najbardziej zależy mi na anti-age i subq ale cena była bardzo atrakcyjna, więc chętnie potestuję resztę

Od jakichś dwóch tygodni używam podocznego Bentona i podoba mi się bardzo tzn nie ubyło mi 20 lat, ale skóra jest bardzo dobrze nawilżona, wygładzona, nic nie szczypie, nie podrażnia. Na ebayu Benton -30% gdyby ktoś miał potrzebę.

Zrobiłam ostatnio nalot na tkmaxx, tutaj trochę kosmetyków do ciała wygrzebałam, chociaż to było zaraz po świetach więc na półkach był luz i poprzebierane, w każdym razie spodobały mi się żele pod prysznic Treets, olejki do ciała Everbotanic, wziełam też jeden olejek Sanctuary, chociaż on składowo tak średnio wypada. Oprócz tego sól w sprayu Australian Gestalt, odżywkę do włosów i moje odkrycie na miarę koła - gąbka konjac. Super mi się tego używa, kupiłam jedną uniwersalną, białą - niby twarz i ciało. Super wygładza, bardzo mi się podoba ten produkt. Po kiepskich doświadczeniach z kessą to naprawdę świetna sprawa.

Edytowane przez Madzia_M77
Czas edycji: 2018-01-02 o 08:16
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując