Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann
Wątek: Rossmann
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-28, 16:45   #25
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

A ja dzis bylam w Rossmannie i kupilam Pflegecreme z tej serii extrasensitive. Do tego z serii natural Waschbalsam i balsam do ciala czyli lotion tez z serii z nagietkiem czyli natural.
Krem extrasensitive juz na lapskach wyprobowalam.
A o to co pisze na opakowaniu(postaram sie jak najdokladniej przetlumaczyc na polski)
babydream extrasensitive Pflegecreme do twarzy i ciala pielegnuje i uspokaja wrazliwa i zirytowana(podirytowana) skore. Duza zawartosc Panthenolu(4%) intensywnie nawilza , bez... kurcze nie wiem jak przetlumaczyc, chodzi o to ze skora moze swobodnie oddychac i pozostaje ona w swojej naturalnej rownowadze.
Olej migdalowy uspokaja i chroni skore.

sklad: aqua, ethylhexyl stearate, isopropyl palmitate, panthenol, glycerin, diisostearoyl polyglyceryl-3 dimer dilinoleate, prunus amygdalus dulcis oil, hydrogenanted vegetable oil, tocopherol, glyceryl caprylate, zink stearate, magnesium sulfate.

Mam nadzieje , ze ta osobe ktora podraznia babydream niebieski, wersja biala nie podrazni. Podalam sklad, wiec mozna jakies wnioski wyciagnac czy sie nada czy nie.


a zapomnialam sie spytac. Wiecie juz ze babydream wypuscil tez filtr SPF 50? Mam i uzywam i sobie chwale. Polaczenie filtrow mienralnych z chemicznymi, bez zapachowy, bez parabenow, bez olejow mineralnach, bez alkoholu i cena tak smieszna ze az sie smiac chce. Za tubke placilam 3,99€, wiec jak tylko zobaczylam ten filtr an polce zabunkrowalam 3 tubki, ale widze ze jednak to nie przewidzenie i on jest w sprzedazy. na polce z filtrami stoji juz wiecej tubek z tym filtrem.

http://www.rossmann.de/DesktopModule...d=56528&id=342

Sklad:aqua, octocrylene, c12-15 alkyl benzoate, titanium dioxide, butyl methoxydibenzoylmethane, glycerin, propylene glycol dicaprylate/dicaprate, glyceryl stearate citrate, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, caprylic/capric/myristic/stearic triglyceride, dicaprylyl carbonate, cetearyl alcohol, panthenol, bis-diglyceryl polyacyladipate-2, phenoxyethanol, tocopheryl acetate, vp/eicosene copolymer, microcrystalline cellulose, behenyl alcohol, caprylyl glycol, simethicone, xanthan gum, benzoic acid, cellulose gum, dehydroacetic acid, disodium edta, citric acid, sodium hydroxide, methylisothiazolinone, tocopherol.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując