2008-06-28, 20:30
|
#5
|
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
|
Dot.: Promocje/wyprzedaże dla maluszków
Cytat:
Napisane przez ŁAJKA
Kupiłam w Tesco proszek JELP/2,4 kg/ w cenie 28 zł do którego dodają 1litr płynu do płukania JELP oferta ważna do 02.07
|
JELP 2,4 z płynem za 29,90 w Rossmann
|
|
|