Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-14, 16:32   #2113
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ćwiczycie, jak jesteście przeziębione?
Nie ćwiczę w domu, chodzę na zajęcia i troche mam wątpliwości:
1. boję się, że się doprawię (wyjdę rozgrzana po treningu/prysznicu)
2. i tak przy lekkim osłabieniu wydolność do cwiczeń drastycznie spade


Od prawie 2 tygodniu ciągnie mi się takie nie wiadomo co. Niby się tragicznie nie czuję, ale jestem lekko oslabiona, co trochę boli mnie gardło, popołudniami jest mi paskudnie zimno. Nic poza tym, więc nawet nie idę do lekarza, bo nie ma po co.
Najpierw, jak miałam kilka gorszych dni, odpuściłam siłownię. Później poczułam, że jest lepiej i poszłam. Znów jest gorzej. Miałam iść jutro i się zastanawiam, ile powinnam odczekać, żeby nie chodzić przez najblizsze 2 miesiące przeziębiona.


A Wy jak robicie? Odpuszczacie? Idziecie na lżejszy trening? Czy ćwiczycie, mimo że się śrendio czujecie?


Rozsądek podpowiada mi odpuścić do odzyskania pełni sił, a z drugiej strony gdzieś z tyłu glowy mam myśl "usprawiedliwiasz się, żeby leniuchować"
Ja miałam jakiś czas temu takie niekończące się przeziębienie. Kilka treningów odpuściłam, ale nie bylo poprawy i w koncu jednak poszłam. Od razu lepiej mi się zrobiło jak się tam wypociłam. Ale to pewnie kwestia indywidualna. Po treningu oczywiście porządnie się wysuszyłam i opatuliłam, żeby się nie doprawić, sam trening nic a nic nie zaszkodził.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując