Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-23, 12:11   #2441
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Polecicie mi jakąś najlepiej niewielką przychodnie w Krakowie, gdzie będę miała dostęp do lekarza ogólnego tego samego dnia, ewentualnie następnego?
Nie szukam wybitnych specjalistów, ale mam dość tego, że gdy złapie mnie angina czy inne cholerstwo, to muszę czekać kilka dni, zeby ktoś mnie łaskawie przyjął, a w tym czasie chodzę do pracy i narażam ludzi na zarażenie :/
Może nocna i świąteczna opieka?
Jest dostepna codziennie od 18 do 8 rano i zawsze przyjmowano mnie w ciągu godziny. Ale nie dają zwolnień lekarskich.
Byłam kilka razy z anginą właśnie.

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Poszukuję antykwariatów w Krakowie. Znam te z Krupniczej, Jabłonowskich, Jubilatu, Szpitalnej. Na Kazimierzu też w już w jakimś byłam. W tunelu koło dworca nadal jest stoisko? Co jeszcze znacie?
Brakuje mi jednej książeczki kulinarnej z 20 częściowej kolekcji, wydana około 2000 roku, więc nie jakiś staroć.
Jest a drugie stoisko mają na dworcu pkp przy wejsciach na perony miedzy Galeria Krakowską a dworcen.
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując