Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-29, 10:09   #2489
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez ellakaruzela Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Czytam Was od chyba roku, co jakiś czas jak chcę się przełamać i zacząć jeździć samochodem ale niestety jeszcze się nie odważyłam.
A sytuacja jest beznadziejna, bo będę musiała zacząć odbierać dziecko ze żłobka, już go przez jakiś czas zawoziłam autobusem... kiedy mąż nie mógł i miałąm z tego tytułu mega wyrzuty sumienia, bo auto stoi pod blokiem ;( ale ja się tak boję, że wolę tłuc się autobusami, tylko teraz dziecka mi szkoda, mimo, że to dla niego tylko 20 min w autobusie, w moim przypadku dłużej bo najpierw muszę z przesiadką po niego zajechać

Nikt mnie nie rozumie i wszyscy po cichu krytykują, że nawet dla dziecka "nie chce mi się poświęcić"

Rok temu przed powrotem do pracy wykupiłam nawet 3h jazd doszkalających z instruktorem, tym bardziej, że mieszkam w Katowicach a prawko zdawałam w Piotrkowie.
No i właśnie ta myśl, że to Katowice też mi nie pomaga I te jazdy też mi nie pomogły, wręcz utwierdziły w przekonaniu, że nie powinnam jeździć.

Jestem znowu na etapie szukania instruktora bo już chyba jakimś cudem musze się przełamać.

Piszę tu do Was dlatego, że jak już wcześniej napisałam nikt mnie nie rozumie i miałam potrzebę się wygadać.
Trochę chaotycznie, przepraszam

Pozdrawiam
Kiedyś ktoś napisał tutaj o jeździe " na małpę". Może spróbuj najpierw nastawić się na jedną trasę. Do żłobka i spowrotem. Najpierw spróbuj wyjechać kiedy ruch jest najmniejszy np późną nocą. I tak kilka razy. Zaczniesz od jednej trasy a później jakoś pójdzie. Zobaczysz. Wierzę, że potrafisz. Skoro zdobyłaś prawo jazy to znaczy, że potrafisz jeździć, tylko musisz sobie tę wiedzę odświeżyć. Wiem co mówię
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując