Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-08, 18:34   #33
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dam Ale pewnikiem nie bede miała jej pierwsza, bo niektórzy wczesniej ja zamawiali i jutro powinni miec - Pin3ska chyba

No to jest mega delikatna paleta, takie nudziaki, sama z siebie bym jej nie kupiła, ale jak prezent to moze być

Póki co, kurier przytargał mi ta druga paletę rozswietlaczy - złotą. W rozowej jestem autentycznie zauroczona, myślę, ze z zólta będzie tak samo, bo wyglada pieknie Zreszta w sklepie macałam ja już i dlatego sie zdecydowałam kliknac

No i przyszedł Grand Illusion Rave Bunny - piekny kolor jasnego z rózu z drobinkami w kolorze lila Sam wygląda bardzo subtelnie i podoba mi sie efekt, myślę, ze na matowe rozowe szminki, albo metalliki (dla podrasowania) będzie czad
Ja powinnam mieć paletke dzis, ale minełam sie z kurierem A jutro znowu mnie nie bedzie raczej w godzinach, kiedy zaszczyca mnie ups, wiec chyba dopiero poniedziałek

A ta złota paletka rozświetlaczy nie bedzie za ciemna? Bo jak widziałam zdjęcia, to nie bardzo ją sobie na bardzo jasnej cerze wyobrażam.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2018-02-08 o 18:36
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując