Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe 2018 cz. 7
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-09, 15:00   #4992
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Hej melduję że u mnie zaczyna się baby blues.. eh eh te hormony... mija 5 doba a ja już płacze że czas tak SZYBKo po tym porodzie i nasze maleństwo już nigdy nie będzie takie malutkie i słodkie... przeżywam teraz niezapomniane chwile i szczerze Wam mówię że chyba nigdy nie zaznalam Jeszcze tyle szczęścia! No i znów chce mi się płakać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana, później dzieci są jeszcze fajniejsze
Poza tym zawsze możecie pomyśleć o kolejnym potomku
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Ja prdl, stolarz "właśnie sobie uświadomił" że przekątna mebla jest większa niż jego wysokość i przełożył znowu montaż pokoiku synka na poniedziałek "ale teraz już na pewno!" :/ Bo będzie szafę składał na miejscu a nie przynosił gotową. W porównaniu z tym ikeowy zestaw do tv do salonu to będzie bajka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra My też mieliśmy takie przeboje z meblami dla młodego pod koniec mojej ciąży. Myślałam, ze szlag mnie trafi.

A tak w ogóle to jestem "miszczem" [emoji16] Zrobiłam sobie pedicure plus hybrydy u stóp SAMA! Jestem z siebie dumna [emoji123][emoji108]

No i dzwoniłam do mojej położnej w sprawie hybryd na dłoniach, tym bardziej że nastawiam się na zzo i powiedziała, ze luz i nie trzeba ściągać. Mogę mieć jaki kolor chce bo teraz mają taki sprzęt, ze hybrydy w niczym nie przeszkadzają. No więc jej wierze, ze wie co mówi.

No i zamówiliśmy pizzę na 17.30 [emoji48][emoji108]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez czaro_dziejkaa
Czas edycji: 2018-02-09 o 15:07
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując