2008-07-07, 11:21
|
#560
|
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 552
|
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy
maestra studiuje medycynę i swoimi "apelami" zapewne chciałaby się zabezpieczyć, aby w przypadku niezadowolenia z wizyty u niej nikt tego nie opisał i jej nie odradził 
Maestra - ten wątek jest dobry i potrzebny, niejedną z nas ustrzegł przed wizytą u pseudo-lekarza. Informacje podawane są rzetelnie, opisują przebieg wizyty (jeśli jest jakaś opinia typu "nie idźcie do niej/niego, bo beznadziejny lekarz) to zawsze mówimy, że taka opinia jest bez sensu i nic konkretnego nie wnosi.
No i nie trzeba mieć skońconej medycyny aby określić, że ktoś nie wysyła na potrzebne badania lub jest po prostu chamski.
Moja rada - staraj się być dobrym lekarzem, a wtedy nie będziesz musiała się obawiać, że twoje nazwisko trafi na tego typu listę
|
|
|