Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-14, 10:11   #1617
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Zmiany są dobre, zwłaszcza, jesli to naprawdę czujemy. Wtedy warto
Dobrze, ze podlało, bo juz takim chudzielcem byłaś, ze szok Najpierw masa, potem rzeżba

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------



Rozumiem Ja odkąd mam dziecko, mam dużo lepsze podejscie i moooorze cierpliwości, ale koty nie przestały mnie rozczulać Może, jesli na siostrę przyjdzie pora, zmieni się trochę. Jak człowiek wchodzi w to na 100 % jako rodzic to zmienia się podejscie.

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------



Niestety, też słyszałam o takich akcjach
Obyście dostali się do państwowego. A dla mnie fajniej jest w szkole, dzieci juz większe i tak jakoś rozsądniej, a dla takich małych naukowców jak nasi synowie, szkoła to fajna przygoda, przedszkole może być trochę nudne
Juz nawet nie myślę, kiedy wrócę do pracy. Wrócę, jak wrócę

A ja bym chciała drugie, nawet bardzo, ale serio boję się porodu i kolejnych komplikacji. Jeszcze brak dziadków na miejscu. Nie jestem już tak silna psychicznie na takie przygody jak za pierwszym razem
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora