Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Radzenie sobie z samotnością
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-22, 22:44   #4
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Radzenie sobie z samotnością

Kocham naukę języków obcych, uwielbiam kino i książki, więc w sumie nie nudzę się nigdy. Lubię mieć na to wszystko czas.
W delegacji na telefonie zawsze można mieć np. duolingo albo obcojęzyczne podcasty ze Spotify, na książki można mieć Kindle, filmy można oglądać na laptopie. Poza tym trudno być samotnym gdy przez internet można w sumie całą dobę gadać np. ze znajomymi z różnych stref czasowych i zakątków świata.
A jak nie ma zasięgu netu to zawsze można spędzać czas z książką czy filmem. Albo poszukać ludzi w okolicy. Zawsze ktoś się znajdzie. Także to kwestia nastawienia. Jak człowiek chce czuć się samotny to będzie samotny, jak będzie chciał znaleźć towarzystwo zawsze jakieś znajdzie o ile nie siedzi w bazie na pustyni czy na Antarktydzie.
Żeby nie było- ja jestem introwertyczką i możliwe, że dzięki temu dobrze się czuję sama ze sobą. Jestem też umiarkowaną pesymistką z natury. A jednak naprawdę nie przeżywam wyjazdów i delegacji bliskich aż tak bardzo. Po prostu zagospodarowuję czas dla siebie, w nieco inny sposób niż czas spędzany z kimś.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2018-02-22 o 22:49
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując