Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aniołkowe mamy - wątek, w którym będą się sypać podwójne kreski!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-24, 10:49   #30
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Aniołkowe mamy - wątek, w którym będą się sypać podwójne kreski!

Cytat:
Napisane przez Karmelkovaa Pokaż wiadomość
Nemmireth ku mojemu zaskoczeniu tak teraz czekanie ... dzisiaj wypad do kina na wyluzowanie , bo 4 razy pod rząd u lekarza to męczące było
To tylko się cieszyć ☺ rozumiem doskonale. Mi się tak dluzy to czekanie. Dzień ma milion godzin
Cytat:
Napisane przez yhyh Pokaż wiadomość
Witam Czy można dołączyć do Was?

Kilka słów o mnie. Mam prawie 31 lat. Jestem mamą 2 dziewczynek (4 lata i 2 lata) oraz 3 Aniołków (straciłam maleństwa w 4, 6 i 6 tc-ostatnia cp) Staramy się z mężem o jeszcze jednego szkraba od lipca 2016r. Myślałam, że tym razem również wszystko będzie w porządku, ale już jestem po 3 poronieniach. Teraz mam przerwę ze względu na cp 20 grudnia. Lekarz kazał odczekać, aby wszystko się wygoiło (miałam laparoskopię i łyżeczkowanie). Ale chcę wznowić starania już w marcu

Wszystkim starającym się życzę 2 kreseczek na teście (piękny widok ), a tym które już je zobaczyły: życzę spokojnych i bezproblemowych już 8 m-cy i szybkiego porodu

Karmelkovaa: kciuki trzymam baaardzo mocno!! :&
Witamy przykro mi ze musiałaś do nas dołączyć czy lekarze coś mówią na ten temat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując