Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gry planszowe, karciane, towarzyskie - co polecacie? :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-26, 11:49   #130
nibylandia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 7
Dot.: Gry planszowe, karciane, towarzyskie - co polecacie? :)

Cytat:
Napisane przez malinowegruszki Pokaż wiadomość
My mamy, bardzo fajna gra. W ogóle się nie nudzi

Od siebie polecam Cluedo (jeśli ktoś lubie Harry'ego Pottera to jest specjalna edycja).

A czy ktoś grał w Zimną wojnę?
Ja, ale tylko w wersję komputerową, więc nie wiem czy się liczy
Na dodatek grałam głównie z komputerem, więc kilka czy kilkanaście gier dopóki nie zaczęłam z nim regularnie wygrywać były spoko. Gra wydaje się całkiem fajna - ciekawa (w sensie, ciekawe karty i całkiem dobrze oddany klimat zimnej wojny) i dobra grywalność (po tym, jednak pobieżnym, zapoznaniu się z grą bardzo dobrze oceniałabym stopień losowości gry)

Jednak, tak jak piszą wszędzie, gra w planszowej wersji zajmuje zapewne dużo czasu (jak dla mnie za dużo, bo preferuje gry do 1,5h) i to jest chyba jedyna gra planszowa, w której się cieszę, że komputer za mnie wszystko liczy itp. Chociaż może bym polecała zdobyć wersję elektroniczną do zapoznania się z grą i nauczenia się mechaniki gry, a później pewnie warto usiąść do planszy - jednak planszówki mają swój klimat



Osobiście, z gier dwuosobowych najbardziej lubię 7 cudów świata Pojedynek. Długo już gramy i jeszcze się nie znudziła
nibylandia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując