Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niedziela bez zakupów - cz.2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-26, 12:50   #272
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Ile już jesteś na L4 Onnaa88?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawie 2 miesiąc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
No jeśli dana osoba jest po prostu zbyt chora, żeby pracować, to może zwyczajnie powinna rozważyć rentę.

W jednej z firm, w jakich pracowałam był swego czasu "gwiazdor", który właśnie przy pomocy umiejętnie przynoszonych L4 bronił się przed zwolnieniem prawie rok Kombinował ze zwolnieniami od wszystkich możliwych specjalistów, na końcu miał nawet od psychiatry
No to już rzeczywiście kombinator,dziwne że kontroli z ZUS nie miał,a o rentę rehabilitacyją można się starać po pół roku choroby.Co do innej nie mam pojęcia jak to jest wiem,że ogólne bardzo ciężko ją dostać koelznaka mama która miała raka i wiele operacji miała nie jedna odmowę,ojciec ex po 4 operacjach na kręgosłup dostał rentę ale tylko tymczasowa a ledwo chodzi
[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;81706981]Mój TŻ pracuje ściśle umysłowo i po x latach pracy wysiadł mu kręgosłup, jest po operacji.
Komu mogę popłakać?



Świetnie.
Oby to na razie nie weszło, bo ja jeszcze jakiś czas będę szukać czegoś raczej nie krótko i uz specjalnie nie wzgardzę, a wręcz przeciwnie.
Ale kogo to.[/QUOTE]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

A te wyniki na Kinder Beuno to gdzie znajdę ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora