Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-01, 18:54   #2302
wyzusia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 140
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Jak to właściwie jest z tymi mini batonikami milky way - pakowanymi po 10 sztuk, kosztują 1,99 czy 5,99? Znalazłam w jednej biedronce kilka paczek, podeszłam pod czytnik i wyświetliło cenę 1,99 zł. Idę do kasy, Pani kasjerka wstała, wzięła ze standu paczkę mini snickersów i chciała mi skasować kod tych snickersów zamiast milky wayów. Wiedziałam jednak, że snickersy wchodziły po 5,99 więc zaczęłam tłumaczyć, że milky way na czytniku wskakuje w cenie niższej i słyszałam że wchodzą na aktualną promocję wyprzedażową, a ona w zaparte że najwidoczniej na czytniku wyświetla złą cenę, kosztują 5,99 i basta. Zrezygnowałem ostatecznie z batoników, a sama sytuacja nieco mnie podirytowała. Przy produkcie ceny brak, na czytniku 1,99, a kasjerka idzie po inny droższy produkt i skanuję z niego cenę, zamiast zeskanować cenę z milky wayów. Można poczuć się trochę zdegustowanym, by nie powiedzieć oszukanym. I co to za problemy z kodami, że muszą skanować ceny z innych - droższych batoników? też miałyście takie "jazdy" przy zakupach?

Edytowane przez wyzusia1986
Czas edycji: 2018-03-01 o 18:59
wyzusia1986 jest offline Zgłoś do moderatora