Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam już dość
Wątek: Mam już dość
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-04, 08:49   #509
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
najpierw szukaj pracy, a później mieszkania. mam dziwne odczucia co do twojej nagłej zmiany postawy i zalatuje mi to chorobą dwubiegunową. najpierw marudzisz, że nie możesz się wyprowadzić, bo z obcymi nie chcesz mieszkać, a sama się boisz, a tutaj nagle chęć wyprowadzki na drugi koniec kraju? zmiany w życiu są fajne, ale dla ciebie to zbyt głęboka woda. zacznij od pracy w okolicy, a jak zobaczysz, że dajesz radę to wtedy przeprowadzaj się do innego miasta. powinnaś nauczyć się radzić sobie i nawiązywać nowe znajomości, bo bez tego nie dasz rady z daleka od domu.
dwubiegunówka jest często podobna do borderline. Tylko że w chad stan euforii czy tez przygnębienia trwa dłużej, a w bpd zmiany są szybkie.

Chodziło mi o to, żeby postawić wszystko na jedną kartę. Czuję, że mam za dobrze, że gdybym była w sytuacji kryzysowej dałabym radę, bo nie miałabym wyjścia.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora