Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam już dość
Wątek: Mam już dość
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-04, 20:26   #550
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Moim zdaniem zbyt uzalasz sie nad soba i stawiasz sie w roli ofiary.Po co tak przezywasz przeszlosc,wybory matki?Przeciez i tak to nic nie zmieni-skoncentruj sie na sobie ,na chwili obecnej bo to jest najwazniejsze.Nawet nie planuj za bardzo w przyszlosc bo niektore plany i tak uloza sie inaczej niz myslisz.Skup sie na chwili obecnej,docen ze np oddychasz,wiosna nadchodzi itp.Szukaj pozytywow w malych ,niby nieistotnych rzeczach a jakze waznych[emoji1303]Pamietaj ze wyborow matki,swoich rodzicow nie zmienisz.Mozesz tylko zmienic swoje nastawienie.Pracujesz nad tym na terapii?
Czemu do wyprowadzki nie doszlo?


Sent from my iPhone using Tapatalk
serio nie wiesz czemu tak przeżywa?

posty, w których osobę chora i bardzo zaburzenia traktuje się jak zdrową, stawiając jej wymagania, którym nie jest w stanie sprostać jest okrutne i szkodliwe.

do takich komentarzy należy tekst o działaniu nad sobą i tekst xfridy o tym, że nie dziwi się matce lisnov, że ta nie chce spojrzeć na tabelke.

rozumiem, że można nie ogarniać zaburzeń psychicznych i tego jak funkcjonuje osoba mocno zaburzona. chorym jednak jest wyciskanie swoich mądrości w dyskusję, tylko po to by pokazać swoją 'rację'.


Sent from my SM-G935F using Tapatalk

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Im szybciej zejdę na samo dno, tym szybciej wszystko się skończy i nie będę Was już męczyć.
lisnov masz wybór. cały czas masz wybór i nikt Twojego życia nie odmieni.
wpadasz w skrajne stany emocjonalne i zaczynasz rzucać takimi tekstami.
męczysz przede wszystkim siebie.
im szybciej nauczysz się jak radzić sobie z grubymi emocjami tym łatwiej będzie ci funkcjonować.


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora