Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam już dość
Wątek: Mam już dość
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-04, 22:24   #570
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mam już dość

oczywiscie ze nie widze
nie widze nic zlego w zapytaniu o cos o czym pisala w poprzednim watku bo te wszystkie watki sa o tym samym
inni sie pytaja o jej postepy w diecie, o prace, o to gdzie mieszka, czy dzis jezdzila na rowerze czy tabelke juz zrobila ,dlaczego nie moze plywac w basenie o milion innych personalnych rzeczy i to wszystko jest ok a ja sie nie moge spytac co z jej planami przeprowadzki z przed 3 miesiecy
naprawde wyciaganie brudow z innych watkow
traumatyczne pytanie
to jest poprostu smieszne ta nagonka ze smialam sie spytac o cos co bylo w innym watku gdzie cala reszta ludzi tutaj tez ciagle do jej poprzednich watkow wraca
nie wspomne ze zostalam tu zrugana ze nie znam jej calej historii i sie wypowiadam (a skad mialabym znac jak nie czytalam innych watkow) dajac mi do zrozumienia ze powinnam sie zaznajomic z jej postami na forum a teraz znowu mnie sie ruga ze smialam zapytac o przeprowadzke o ktorej pisala 3 miesiace temu wlasnie w tym watku o nie wspierajacych rodzicach o ktorych powinnam wiedziec(!) zanim skomentowalam

zaklamanie tu panuje level hard

moim zdaniem jesli tak jak tu co niektorzy twierdza lisnov jest tak powaznie zaburzona ze potrzebuje profesjonalnej pomocy to jej watki na forum powinny zostac zamkniete dla jej wlasnego dobra
nikt z nas nie jest pschiatra nie zna jej w zyciu realnym i nie wiadomo jak bardzo lisnov manipuluje faktami (czy przedstawia je tak jak ona to widzi a nie koniecznie takimi jakie sa naprawde)wiec nie wiadomo czyje rady sa tu dobre dla niej.
ja osobiscie nic zlego nie widze w moich postach
nigdy nie namawialam jej do zadnych zlych rzeczy targania sie na zycie itp
wrecz przeciwnie radzilam profesjonalna pomoc i wiecej dzialania niz gadania
uwazam ze moje rady nie sa bardziej toksyczne niz przytakiwanie i uzalanie sie nad historiami ktore nie koniecznie sa realne
moze powinnyscie sie przez chwile zastanowic kto siedzi po drugiej stronie komputera skad ta slepa wiara ze wszystko co lisnov tutaj pisze jest prawda ?
dla mnie wiekszosc jej watkow wyglada na zwykle trolowanie i wzbudzanie kontrowersji a co za tym idzie klotni na forum
jeszcze jedno
"6. Za atak na innego Użytkownika, w szczególności stosowanie wobec niego zwrotów powszechnie uważanych za obraźliwe, jak również za cytowanie postów z innych wątków niezwiązanych z tematem w celu zdeprecjonowania, wyszydzenia czy ośmieszenia Autora cytowanej wiadomości, Moderator może przyznać upomnienie lub punkty karne."
moim zdaniem moje pytanie o wyprowadzke z innego watku bylo na temat przy okazji dyskusji o jej wyprowadzce w tym watku
bylo tak samo na temat jak pisanie o jej problemach z nadwaga i innych sprawach z poprzednich watkow z ktorych nie wyciagnela zadnych wnioskow

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2018-03-04 o 22:35
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora