Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - GANG spod topiku dla starajacych sie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-16, 10:21   #1104
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Olivka

Dziewczynki
rozmawiałam wczoraj z jedną Panią, co jej kuzynka jest gin. Wiecie, że powiedziała mi, że wszyscy gin. odradzają używanie tamponów?
Jej stwierdzenie było proste
"od tego można się nabawić niedrożności jajowodów, bo to co ma z Ciebie wylecieć, wylecieć powinno, a nie gnije w środku kilka godzin"!!! Powiedziała, że wiele grzybic itp. jest przez tampony właśnie bo jakiś kretyn napisał na nich, że można je do 6 godzin spoko nosić, a CZASEM przy szczególnych wypadkach do 12. I że wiele dziewczyn nie wie jaką sobie krzywdę robią;( .

No i ja mam teraz starcha... jeśli to prawda?
Gabi nie wiem jak to jest...nie będę się sprzeczać ale mnie naprzykład tampony zawsze POMAGAłY.mnie zawsze przy okresie bolało krocze....i to strasznie....nie mogłam stać, chodzić, leżeć.Lekarka powiedziała, że to przekrwienie.A jak zakładałam tampon to ból był jakiś taki mniejszy

Co do mojej pracy a w zasadzie umowy doszłam z mężem do wniosku, że ich pier****** w czapkę i zostanę na tym zleceniu.To jest różnica około 150 zł a tylko się będę denerwować.hak im w smak
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora