Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolory - wdowapoleninie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 14:29   #8
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: kolory - wdowapoleninie

Moim zdaniem najlepiej było po środku. Teraz ten kolor jest odrobinę za ciemny, na 3 foto wyglądasz najlepiej, bo kolor jest trochę podkręcony, ale wygląda naturalnie. Ostatnie foto - trochę za sztucznie, jak na mój gust. Ludzie dobrze Ci mówią, w czerwieni nie byłoby Ci do twarzy (zresztą niewiele komu jest).
Jeśli chodzi o makijaż, to mam wiele pomysłów, ale do włosów w odcieniu jak na 3 foto. Teraz wyglądasz zdecydowanie poważnie i wiele makijaży jeszcze bardziej Cię postarzy. Nie polecałabym ciemnych kolorów. Najbardziej mi się widzi połączenie oczy obrysowane kreską, kreska eyelinerem lub kredką i jasny beżowy cień + delikatne rozświetlenie oka kolorem "naturalnym" z perłą, już na ten jasny cień. Pasowałby Ci taka jedna trójka L'oreala

Jeśli miałabyś jednak ochotę na ciemniejszy makijaż to metaliczny średni fiolet, mogłabyś spróbować też stonowanych, ciemniejszych odcieni niebieskiego.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując