Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-04-06, 14:56   #4664
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez _andziulek Pokaż wiadomość
Nowaja, widzę że też trafiłaś na palanta który w dodatku spartoczyl wszystko.. Ja jak myślę o tym moim to aż mnie trzęsie i mam ochotę płakać. Też mi ciężko nie myślę o niczym innym, już wiem że nie będę pokazywać tych uszu a tak cieszylam się na wiązanie kucykow. Jestem zalamana. Może jakbym miała mniejsze uszy to to by się mniej rzucalo w oczy, no ale niestety ich sobie nie skroce...jeszcze mój pieprzony chirurg powiedział mi chyba 15 razy że mam WIELKIE uszy chyva jego celem było upokorzenie mnie i wpedzenie w jeszcze większe kompleksy, bo nie widzę innego powodu żeby mówić to tyle razy.
No niestety, jeszcze żeby chirurg spartaczył bo czasami każdemu może coś nie wyjść, ale żeby chociaż chciał pomóc.
Ja też jestem załamana, ale teraz już tylko w upały, jak nie mogę związać włosów.
Może Twój chirurg tak mówił myśląc że nie będziesz miała pretensji do niego tylko do siebie? że on niby się starał, ale efekt psują Twoje niby wielkie uszy? chirurdzy różne mają gadki, aby tylko zbyć pacjenta.
Wydaje mi się że Twoja grobelka jest dziwna po zabiegu i przez to ucho tak wygląda, nie przez to że jest niby duże.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora