Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-04-06, 18:57   #4677
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez _andziulek Pokaż wiadomość
Nowa ja, jestem z toba, bardzo wspolczuje bo wiem co czujesz. Mnie tez szlag trafia, wydalam na ten zabieg przeliczajac na polskie 12 tysiecy. Jak mam wydac drugie tyle u kogos innego, mimo ze u tego pajaca jest gwarancja na rok, to trzesie. A znowu robic u niego to sie chyba boje. A obie poprawki robilas u niego? Z poprawki na poprawke bylo gorzej czy efekt minimalnie lepszy?
Dziękuję ja już trochę po tej nieudanej operacji trochę ochłonęłam i nie podchodzę tak emocjonalnie jak zaraz po, ale jednak jak patrzę na to ucho to chciałoby się mieć ładne uszy.
Sporo zapłaciłaś, a nie chciałaś robić operacji w Polsce? a mówiłaś swojemu chirurgowi o tej gwarancji?
Tak, ja obie poprawki robiłam u swojego chirurga, z każdą poprawką było coraz gorzej, teraz mam żal do siebie że poszłam do niego bo akurat wtedy nie miałam kasy
Twoje drugie ucho jest naprawdę ładne, szkoda że to tak wygląda, ale może jeszcze się zmieni, chodź ja u siebie nie zauważyłam większym zmian po czasie.
Co do palenia to masz idealny powód żeby rzucić palenie
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora