Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-04-07, 10:40   #4503
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Akarada Pokaż wiadomość
Ja stosowałam oczarowana dobrymi opiniami. Niestety nie sprawdziło się u mnie, chyba dlatego że kupiłam ze zbyt dużym stężeniem oleju laurowego. Więc jeśli masz problematyczną cerę, powinnaś zacząć od mniejszej dawki tak mi się wydaje. Ja miałam 25%, ale żałuje że nie wziełam 12%. Zbyt wysusza a powinno nawilżać
Ja używałam o stężeniu 5% i też szału nie zrobiło, zwykłe mydło, obrośnięte w legendę. Do twarzy się nie nadawało, bo potrafiło podrażniać, chyba, że od czasu do czasu tylko.

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
oooo toto uważam podobnie

moje ciało np. nie lubi mocnego natłuszczenia, potrzebuję mocno odzywcze formuły i jednocześnie lekkie, w Polsce znajduję same tłuste albo twarde masła....
Tak na szybko, to podobno fajny jest balsam do ciała Yope.

Miałam kiedyś z lekkich wygładzający eliksir do ciała z czerwoną herbatą Phenome, boski, bardzo lekki lecz skuteczny, skóra była po nim rewelacyjna, ale niestety mało wydajny i drogi, ale coś go nie widzę na stronie sklepu, nie wiem czy go nie wycofali.

Cytat:
Napisane przez perskin Pokaż wiadomość
P.s. nie każdu olej jest tłusty. Niektóre oleje należą do grupy tzw. Olei schnących np. Olej z pestek winogron lub pachnotki.
Tłuszcz, to tłuszcz i zawsze będzie tłusty, każdy.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując