Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann cz. XXXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-04-09, 12:16   #18
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez majcia2 Pokaż wiadomość
Puder najlepiej prasowany który będzie lekki , utrwalający makijaż i nie zrobi tapety na twarzy ??
Jaki typ cery? Chcesz kliknąć z dostępnych online czy masz ochotę latać za produktami tańszymi, dostępnymi jedynie w niektórych szafach?

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
Potrzebuję jakąś trwała szminkę (kontorowka też by się przydała) na wesele do sukienki w kolorze pudrowy go różu.. Jakiś pomysł co do rodzaju szminki?

Błędy robi mój HUAWEI...
Max factor Lipfinity albo Bourjois Róż Edition Velvet nr 10 bodajże. Inna opcja matowe płynne Bell nr 1-Sopot. Albo do 10 kwietnia z rabatem stylowe zakupy jakieś płynne matowe Golden Rose online w ich sklepie. Z tanich masz zestawy K-lips, ale jedzenia i ślubu raczej nie przetrwają. Te nowe matowe w sztyfcie od Bourjois też dość trwałe-Rouge Velvet The Lipstick. Odcień nr 02 zobacz czy nie za ciemny. Choć nie tak trwały jak płynne. Z tylko stacjonarnie dostępnych- płynne Revlon, Deborah. Z tanich, ale średnio trwałych płynne, matowe Rimmel.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;82800526]No właśnie... Najpierw zapytałam tu, a później zajrzałam do KWC i przeżyłam szok bo z opinii wynika, że jest to totalne zaprzeczenie tego, czego bym oczekiwała [/QUOTE]
Jest tylko jedna taka mgiełka, która jest sensowna i nie pamiętam teraz czy to produkt Vichy czy La Roche Posay, ale to jedna z nich. A to to jest biała emulsja rozpryskiwana dużym bryzgiem przez spray. Czyli np. nie da się tym prysnąć na makijaż, a makijaż aplikowany na to zjedzie tak jak z emulsji. Można tej mgiełki używać tylko pod makijaż suchy, mineralny. Pod fluid ani na fluid się to nie nadaje.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora