Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy perfumowy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-13, 20:39   #162
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Potrzebuję się wyżalić, bo wtopiłam z zapachem kupionym w ciemno... Mam świadomość tego, że kupowanie w ciemno perfum tak może się skończyć, to jakoś tak smutno A bardzo chciałam, żeby mi się spodobał A mowa o Carven Le parfum EDP. Na początku miało być 30 ml L'eau de toilette, które totalnie mnie oczarowało Dzień później zdecydowałam się kliknąć i... wymiotło 30-tki ze wszystkich sklepów internetowych No to ryzyk fizyk, wzięłam najmniejszą pojemność EDP. Dzień później wymiotło i małe EDP No co się dzieje? Ale wracając do zapachu, te opinie, w których opisywane są męskie nuty w Le Parfum potwierdzam. Tyle, ze na mojej skórze jest męski od początku do samego końca

Będąc w S odświeżyłam sobie w pamięci Kenzo Le Monde est Beau I to jest to, czego szukam, bardzo w klimacie Givenchy Extravagance Do tego łodyżki, liście i szypułki pomidora na wstępie, wyczuwalne gniecione liście czarnej porzeczki przewijające się w trakcie

Któraś z Was polecała Eau de Sisley jako zapach w klimacie świeżo-zielono-szamponowym Ponieważ w D zapomniałam, który to miał być numer, 1 czy 2, to psiknęłam oba. I zielono-świeżo-szamponowa jest w moim odczuciu 2. W 1 czuć wyraźnie jałowiec, który daje na mojej skórze dziwny efekt, jakby naftaliny? Przypomina mi też jakąś bardzo dawną męską wodę kolońską.

Czy można gdzieś stacjonarnie przetestować Peace, Love and Juicy Couture EDP?

Zdarza sie niestety... moze spodoba Ci sie w lecie albo w mrozie bardziej? Mam tak z czescia zapachow, ze mi sie podobaja w danej porze roku/pogodzie. Moze uda sie sprzedac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując