Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żółty blond- jak sie go pozbyć?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-29, 21:15   #372
aggie94
Raczkowanie
 
Avatar aggie94
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 55
Dot.: Żółty blond- jak sie go pozbyć?

Cytat:
Napisane przez jaaaa11 Pokaż wiadomość
perla

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Wielkie dzięki, jeszcze do czwartku-piątku będę próbować z tym co mam, bo zauważyłam, że pod spodem zrobiły mi się białawe pasemka, więc jest nadzieja, ale jeśli nie da mi to większego efektu, to chyba się skuszę!

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A rozumiem Te produkty 2in1 to takie lekkie naciąganie moim zdaniem
Najlepiej dekoloryzator i toner, a potem stosować fioletowe płukanki lub szampony Aczkolwiek to nie gwarantuje utrzymania czystej platyny/bieli do następnego dekoloryzowania odrostostów. Po prostu utrzymanie takiego odcienia na dłuzej jest mało realne, chociaż łatwiejsze w osiagnieciu jesli ktoś swoje naturalsy ma w odcieniu blondu na poziomie powiedzmy 9, a nie 6-7
No to trochę ryzykowne dać farbę, bo róznie wyjść moze.
Ale z odcieniem nie doradzę, bo w farbach nie siędzę generalnie. Z tonerem byłoby tak, ze połaczyc trzeba by było dwa odcienie w zaleznosci od tego co sie ma na głowie, zeby wyszedł chłodny efekt.
No ja naturalnie jestem ciemną blondynką... :P dlatego wiem, że ciężko i wiem, że ryzykowałam. Ja niestety w ogóle w tym nie siedzę, ale chyba w wolnej chwili poczytam o tonerach i może będę próbować. Ryzyk-fizyk jak to mówią, a ja się ryzyka nie boję w mega ostateczności zostaje po prostu fryzjer

Ale ogólnie teraz modne kolorowe włosy, więc to mnie pociesza hahah
__________________
"Hard times gonna make you wonder why you even try, hard times gonna take you down and laugh when you cry"
aggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując