Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwni współlokatorzy i ich nawyki - wątek ku śmiechowi cz. 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-08, 06:11   #3584
meflina
Zadomowienie
 
Avatar meflina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 914
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki - wątek ku śmiechowi cz. 2.

Pora opisać mojego współlokatora Mieszkam tu 8 miesięcy i dzięki Bogu, że został mi tylko miesiąc. Jedyne co mnie tu trzymało tyle, to ekstra lokalizacja, i fakt, że nie chciało mi się przeprowadzać po raz 3 w tym roku.

Na początku napiszę, że ani gadanie moje, ani właścicielki(jego kuzynka, pewnie dlatego nie słucha ) nic nie daje.

1. Facet przez te 8 miesięcy sprzątnął kuchnię DWA RAZY. DWA. Gdzie zawsze po gotowaniu zostawia syf i na kuchence, i na blatach,i na podłodze. Nie mówię o okruszkach,tylko o głebokiej warstwie oleju, kawałkach jedzenia, makaronu. Nie wspomnę o jego kocie, który się przechadza i na dywanie w kuchni zostawia swoje kłaki. Gary w zlewie? Potrafią stać tydzień-dwa aż zabraknie mu czystych, wtedy w końcu pozmywa. Czasem to mi się rzygać chciało jak tam wchodziłam. Cieszę się, że nie jestem fanką gotowania, i nie muszę spędzać tam więcej czasu niż oczekiwanie na ugotowanie się wody i zaparzenie kawy..

2. Sprzątanie łazienki? Haha też może zrobił to raz czy dwa, ale tylko wtedy gdy mnie dłużej nie było, wracałam a tam jeden wielki SYF. Chyba aż wstyd go brał i wtedy tam siedział po parę godzin
No, ale facet z prysznica korzysta może z raz na miesiąc, higiena osobista u niego nie istnieje, wiec się nie dziwie że nie chce mu się tam sprzątać..

3. W korytarzu trzyma kuwetę dla kota. Potrafi jej nie wyczyścić parę dni

4. Tryb jego życia mnie przeraża,w sumie nic mi do tego ale napiszę 8h praca,12h gry na komputerze,4h snu, ewentualnie 8h pracy i 16 gier i co się dziwić, że kolega nie ma czasu na sprzątanie? I tak jak z nim mieszkam te 8 miesięcy, tak z mieszkania nie wyszedł NIGDY, prócz tej pracy.
5. Rozmawiać chyba też nie umie, jak się coś spytam w sprawie mieszkania to odpowiada półsłówkami, jak mnie spotka na ulicy/ na schodach/ czy też nawet w mieszkaniu po tym jak mnie nie ma po 2 tygodnie cześć też nie powie.
__________________
odchudzanie
72 68 67 66 65 60...57 56 55 54 53 52 50



'Być kobietą to strasznie trudne zajęcie,
bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami'
~J. Conrad
meflina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując