Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Agent TVN
Wątek: Agent TVN
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-10, 09:30   #2228
Stylinska
Raczkowanie
 
Avatar Stylinska
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 157
Dot.: Agent TVN

Ja również z całego serca kibicuje Michałowi! Ucieszyłabym się i jakby był agentem i jakby miał wygrać program

Co do Karoliny to moim zdaniem na stówkę ma jakoś dogadane z kimś z produkcji, że ma być w finale. Nic nie robiła, jest tak bezpłciowa i nudna, że szok. Gdyby miała okazać się agentem to jakimś naprawdę beznadziejnym.

Ilona to dla mnie najbardziej prawdopodobna osoba na agenta. Gdzieś do połowy programu była opanowana i miła i nagle mniej więcej w momencie odpadnięcia Julki Wróblewskiej zaczęła się zachowywać zupełnie inaczej. Podejmowała dziwne decyzje, krzyczała, skakała i w ogóle robiła dużo zamieszania swoją osobą. A w ostatnim odcinku gdy Karolina znalazła puzzla to już w ogóle jej zachowanie mnie rozwaliło. "Daj mi go, ja powiem, że ty znalazłaś ale ja go mam i ja go trzymam a nie ty, żeby nie pomyśleli, że ja go mam tylko ty." ŁOT???? Tak zaczęła mącić, że nawet sama Karolina jej odpowiedziała, że nie rozumie nic i nie wie po co ale jej odda. A tamta nadal taka podekscytowana go chowa a chwile później jak są w czwórkę chwali się im, że znalazły puzzla
Stylinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując