Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-13, 12:54   #3
strawberryswing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 41
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez Rag Pokaż wiadomość
Z naturą jeszcze nikt nie wygrał. Czas, kiedy kobieta może bezpiecznie urodzić kończy się w okolicach 40 roku życia, potem ryzyko wszelkich nieprawidłowości się zwiększa. Mężczyźni zaś mogą zostać ojcami nawet w wieku 70 lat i jedyne komplikacje jakie mogą wystąpić, to problemy z erekcją.
Aspekt drugi, czyli "z doświadczenia". Można zauważyć, jak dużo jest kobiet po 30stce u których obudził się instynkt macierzyński, zegar biologiczny tyka nieubłaganie i rodzi się desperacja. U mężczyzn ten problem jest znacznie mniejszy. Ponadto, w tym wieku zostają już faceci, którzy się ustawili życiowo i znalezienie młodszej partnerki nie jest dla nich problemem, oraz ci, którym życie się nie powiodło.
Poczytaj sobie o komplikacjach związanych z późnym ojcostwem. Myślę, że zwiększone ryzyko zachorowania na autyzm czy choroby psychiczne jest trochę poważniejsze niż problemy z erekcją.

https://parenting.pl/pozne-ojcostwo-...oba-zagrozenia
strawberryswing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując