Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-24, 16:23   #61
Feliska
Zakorzenienie
 
Avatar Feliska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3 070
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez freddy296 Pokaż wiadomość
witam się I ja na nowym wątku [emoji4]

Upieklam ciasto z truskawkami,ale ja sie na porodowke nie wybieram jesCze [emoji4]

po ile u was truskawki? u nas od tygodnia caky czas po 13 zł [emoji34] zdzierusy....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
we wtorek płaciłam 6 zł, dziś widziałm po 8 - podrożały?

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
No właśnie się zastanawiam ile go jeszcze zostało
Jak ktoś ma wątpliwości jak wygląda czop to zawsze można wygooglować swoją drogą ja bym swojego czopa nie wrzuciła do internetów


Ciasta, które rano upiekłam już prawie nie ma, mąż zjadł połowę jak wrócił z pracy
o Boże, nie wiem czy chcę googlować

u mnie też już nie ma prawie całego ciasta

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Ej ej! Ale nie wyrzucicie mnie jeszcze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no coś Ty, my tu czekamy co jakiś czas na wieści jak Wy z malutką, jak Wam idzie karmienie i takie tam!

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, szyjka miękka,rozwarcie na 1 palec. Ale jeszcze nie rodzę [emoji23]
Lecę na ktg,bo mam zalecenie 1xw tyg robić, więc sobie zadzwoniłam do położnej i udało się jeszcze na dziś. Serduszko 133 bo dziś tylko słuchaliśmy, przytyłam 80dkg przez miecha. Mam dzwonić do niego jak coś się będzie działo,wody odpłyną, skurcze albo cukry spadną. Dzwonić i jechać do szpitala,więc kazał mi spakować torbę. Kolejna wizytę mam 14.06.06 i pewnie ostatnią o ile dotrwam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no nieźle... same rozwarcia

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Wspaniała jest! Jesteśmy bardzo ciekawi czy przybiera na wadze, więc ją dziś ważylismy na wadze kuchennej na półmisku [emoji23][emoji23][emoji23]. Wyszło że przybiera.
(proszę, niech nikt nie dzwoni do mopsu) [emoji28]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daliście czadu
pewnie tylko brakowało jabłuszka z buzi....

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
Wow, jakie wieści. Toć my mamy prawie ten sam termin. Ciekawe jak duży jest Tadzio.

Natus, jak tak dalej pójdzie to do końca czerwca zostaniemy tu dwie i będziemy gasić światło
i ja, i ja!....
Feliska jest offline Zgłoś do moderatora